Fundacja CorAdCor – start!

Serce – centrum istnienia każdego człowieka. To tutaj rodzą się marzenia, natchnienia, aspiracje. Sercem możemy dzielić się z drugim człowiekiem, w nim rozważać nasze troski i radości oraz toczyć walki, jakich nie widać na pierwszy rzut oka. Powieść Tomasza Metelicy powstała właśnie z potrzeby serca i, jak się okazało, stała się inspiracją do stworzenia przestrzeni pomocy innym. W maju bieżącego roku, powołaliśmy do życia Fundację CorAdCor, mającą charakter organizacji non profit. Autor powieści “Bunt” postanowił przekazać Fundacji swoje dzieło, udzielając licencji na jej wydanie.

„Historia, którą chciałbym opowiedzieć, powstawała we mnie od dłuższego czasu, lecz dopiero niedawno uświadomiłem sobie, że przemierzając nieznane krainy i miasta, stałem się uczestnikiem wielkiej przygody, która odkryła przede mną nieznany świat.” – od takich słów zaczęła się i nasza przygoda, która rozwijając się w niesamowity sposób od opowiadania do założenia fundacji, odsłoniła przed nami samymi nowe i niespodziewane horyzonty…

Drodzy, krok po kroku wychodzimy na światło dzienne! Zapraszamy Was do śledzenia fanpage’a naszej fundacji – będą się tu pojawiały informacje o samej organizacji, jak i o podejmowanych przez nas działaniach. A już się trochę dzieje! Wkrótce opowiemy Wam więcej o nas samych.