Tydzień z patriotami w Polkowicach

Książka się już drukuje, ale my nie zwalniamy tempa!

W ostatnią niedzielę nasi przedstawiciele wraz z Kamilem i jego Rodzicami wzięli udział w wydarzeniu „Tydzień z patriotami w Polkowicach”, organizowanego przez Stowarzyszenie Patriotyczne Polkowice. W trakcie tej akcji wzięli oni udział w spotkaniu autorskim z p. Andrzejem Witkowskim, prokuratorem w stanie spoczynku, „Sprawa o zabójstwo ks. Jerzego Popiełuszki”, a także wysłuchali przejmującego koncertu pieśni patriotycznych Bartka Kurowskiego z chórem dziecięco – młodzieżowym „Cantabile”.

To wspaniałe, że są ludzie, którzy dbają o naszą ojczyznę przez pamięć o ważnych datach z historii Polski i osobach dla niej znaczących. W trakcie wydarzenia mieliśmy również okazję, żeby przedstawić Fundację CorAdCor oraz nasze przedsięwzięcie – w tym miejscu chcemy podziękować zwłaszcza p. Wojciechowi Fenrichowi, który nas tu zaprosił i dał przestrzeń do promowania Fundacji oraz wszystkim, którzy wsparli nasze działania. Wielokrotnie już mówiło się, że dobro wraca – życzymy Wam, by nie był to jedynie pusty slogan, ale rzeczywistość, której doświadczać będziecie każdego dnia.

Jeszcze raz dziękujemy i zachęcamy do dalszego towarzyszenia nam!

71589376_414448322608100_9081600964619665408_o