Przejdź do treści

Fundacja Energa obejmuje mecenat nad „Buntem”

Dziś chcemy poinformować o pewnej ważnej i pięknej sprawie, związanej z naszą zbiórką na wydanie książki „Bunt”, prowadzonej przez portal zrzutka.pl. 

Po pierwsze – przekroczyliśmy już 18 000 zł! Wielkie podziękowania należą się Wam, cichym bohaterom, którzy nam towarzyszą i wspierają działania Fundacji CorAdCor. 

To właśnie dzięki temu udało się przybliżyć do osiągnięcia wyznaczonego celu. Druga sprawa – podjęliśmy decyzję o obniżeniu kwoty zbiórki z 40000 zł do 30000 zł, ponieważ Fundacja Energa objęła nas swoim mecenatem i przekazała na konto Fundacji 10000 zł na realizację wydania “Buntu”

Niezmiernie się z tego cieszymy i składamy na ręce niniejszej organizacji ogromne wyrazy wdzięczności, choć słowo „dziękuję” to za mało, by opisać, ile ten wkład znaczy dla nas jako członków Fundacji CorAdCor i dla realizacji całego przedsięwzięcia… 

Życzymy, aby dalsze działania Waszej Fundacji przynosiły wielkie owoce, były źródłem radości i satysfakcji dla Was samych, a dla tych, którzy są w nich z Wami, stanowiły inspirację do zmieniania świata na lepsze. Nieśmy dobro, gdzie się da.

 

fundacja Energa
Verified by MonsterInsights